FAQ

často kladené otázky od návštevníkov webu a zákazníkov, ktoré vám určite pomôžu

sipka

Pri balíkoch tvorby webu, je možné doplniť obsah balíkov?

Balíky sú stanovené tak, aby zodpovedali požiadavkam a cene. Ak sa v jednotlivom balíku niečo nenachádza a nie je uvedené v možných doplatkoch, požiadajte o cenovú ponuku vami špecifikovaného webu. 

Koľko trvá tvorba webových stránok pri jednotlivých balíkoch?

Web sa obvykle vytvorí za 10-14 dní, ale záleží to aj od kumunikácie zhotoviteľ - zákazník, najmä pri schvaľovaní dizajnu alebo dodávaní podkladov.

Dĺžka tvorby stránok: balík ŠTART a MINI približne 7-10 dní, balík BASIC 10-14 dní a balík PROFI - odhad až po špecifikácii zákazníkom.

Aký je postup pri tvorení webu?

Pri tvorení webu sa postupuje vždy rovnako. Po úvodnej konzultácií (telefonickej alebo osobnej) zákazník objedná web mailom alebo prostredníctvom webu. Pri konzultáciach zákazník povie svoje predstavy a požiadavky. Následne sa vystaví zálohová faktúra vo výške 50% z predpokladanej konečnej sumy. Po zaplatení sa začne na webe pracovať a to na jeho dizajne. Po predložení, pripomienkovaní a následnom schválení sa spracuje šablóna s dizajnom aký sa schválil a vytvorí sa web s redakčným systémom. Po tejto fáze by mal zákazník mať už priprvený obsah webu. Stránky sa naplnia obsahom. Po tomto kroku sa nahrajú na webhosting, doladia sa a odovzdajú klientovi. Nakoniec sa pošle stručný manuál na ovládanie redakčného systému pre vlastnú editáciu webu. Posledný krok je vyfakturovanie tvorby web stránok.   

Poskytujete zľavy na služby?

Áno buď formou "Akcie", alebo pri požiadavke viacerých služieb. Požiadajte o cenovú ponuku, ak máte záujem o viacej služieb - radi vám poskytneme zľavu. Napríklad pri kombinácií tvorby web stránok a tvorby loga sa dá poskytnúť zľava.

Budem vedieť ovládať správu a editáciu webu?

Všetky balíky tvorby webu sú s redakčným systémom. To znamená, že si budete vedieť web spravovať vlastnými silami. Poskytujeme stručný manuál alebo zaškolujeme. Vieme poradiť telefonicky. Ak si nebudete vedieť rady - drobné úpravy do 15 min neúčtujeme (ak nie sú periodicky opakované.) Úprava nad 15 min sa účtuje hodinovou sadzbou 15 EUR.